Tellimused üle 40 EUR postitame pakiautomaati tasuta

OSTUTINGIMUSED

PULLOVER.EE E-POE OSTUTINGIMUSED

1. Üldsätted

1.1. Pullover.ee e-poe ostutingimused (edaspidi Tingimused) kehtivad Pulloveri e-poest ostmisel veebilehel www.pullover.ee. Kauba müüja on Pullover OÜ (edaspidi Pullover.ee e-pood), registrikood 10920776, Mooni 3, Tartu (Pullover OÜ tegutseb AINULT e-poena), tel +372 5628 5270, e-posti aadress info@pullover.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: Tellija) ja müüja vahel Pullover.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Pullover OÜ-l on õigus muuta ning täiendada Tingimusi ning kliendi andmete kasutamise põhimõtteid. Tingimuste ning hinnakirja muudatused ja täiendused avaldatakse veebilehel www.pullover.ee ning jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest veebilehel www.pullover.ee. Kui Tellija edastab tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Tellija ja Pullover OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Tellija poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.3 Tellijal on võimalik enne ostu sooritamist Tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ja Tellija nõustub e-poest ostu sooritamisel Tingimustes sätestatuga.

1.4. Ostu sooritamisel kinnitab Tellija, et on Tingimustega tutvunud.

1.5. Lisaks Tingimustele reguleerivad Pullover.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid veebilehel www.pullover.ee avaldatud Privaatsustingimused ning Tagastustingimused, samuti Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.6. Pullover.ee e-poe tootepildid on illustratiivse tähendusega. Juhime tähelepanu ka sellele, et erinevatel ekraanidel võib toodete värv tunduda erinev.

1.7. Pullover.ee e-pood ei taga toodete saadavust, sest laoseis võib jooksvalt muutuda.
2. Hinnad

2.1. Kõik Pullover.ee e-poe hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2.Pullover.ee e-poes märgitud tootehinnale võib lisanduda transporditasu, mis tuuakse esile ostukorvis transpordiviisi valiku hetkel.

2.3. Tellija tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses.

3. Tellimuse vormistamine e-poes

3.1. Tellimuse saavad esitada ainult täisealised ja teovõimelised füüsilisest isikust Tellijad.

3.2. Pullover.ee e-poest on võimalik osta neid tooteid, millel on link „Lisa ostukorvi“. Kauba hind ja saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Tellija on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

3.3. Pullover.ee e-poel on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud.

3.4. Tellimust on võimalik esitada ja e-kirja aadressile info@pullover.ee. Tellimuse vormistamiseks e-kirja teel peab Tellija edastama toote nimetuse, tarneviisi soovi ning oma kontaktandmed.

3.5. Tellimuse esitamisel Tellija kinnitab, et tellimusega kaasneb maksekohustus ja ta on tutvunud www-pullover.ee lehel avaldatud tingimustega.

3.6. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
3.6.1.   Ostukorv luuakse hetkel, kui Tellija on klikanud nupule „Lisa ostukorvi“. Ostukorvil klõpsates näeb Tellija kogu oma ostukorvi sisu koos tasutava summaga.
3.6.2.   Ostukorvis olevate kaupade arv ei ole piiratud ning kogust võib muuta. Tehtud muudatused uuenevad automaatselt. Ostukorvis tuleb valida sobiv tarneviis. Pärast tarne aadressi lisamist arvutab süsteem automaatselt välja transpordi kulu. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige nupule „Vormista ost”.
3.6.3.   Enne lõplikku kinnitamist on võimalik kasutada sooduskoodi või osta tavakliendina. Seejärel tuleb vajutada „Jätka”. Siis tuleb valida makseviis ning vormistada ost vajutades nupule „Suundu maksma“.
3.6.4.   Enne tellimuse lõplikku kinnitamist peab Tellija veenduma, et sisestatud andmed nii valitud kauba kui ka Tellija andmete kohta on täpsed, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete õigsus ning kiire tarne.
3.7. Toodete eest tasumine.

3.7.1 Pullover.ee e-poes on võimalik tasuda eurodes (EUR) Paypali konto kaudu või läbi turvaliste pangalinkide: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.7.2 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.7.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.7.4 Pärast tellimuse esitamist saadetakse Tellija e-maili aadressile tellimuse arve koos pangarekvisiitidega.

3.8. Tellimus komplekteeritakse ja tarnitakse 100%-se ettemakse puhul.

3.9. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Pullover.ee Paypali või arvelduskontole.

3.10. Tellimuse esitamisel nii veebipoes kui ka e-kirja teel, saadame Tellijale kinnituskirja, milles on märgitud valitud kohale toimetamise viis ning pakikood.

3.11. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 10.00-16.00).

3.12. Tellimuse eest, mida ei õnnestu täita, maksab Pullover.ee e-pood Tellijale raha tagasi viivitamatult, kuid mitte hiljemalt kui 14 päeva jooksul.
4. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1. Pärast Lepingu jõustumist toimetatakse tooted Tellijale kohale Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud tarneviisil.

4.2. Pullover.ee e-poest on võimalik valida tarne Esstisse ja välisriikidesse. Tarneid teostavad Itella SmartPOST, Omniva või Tartus Pullover.ee kuller.

4.3. Laosolevate kaupade tarne Eesti piires on kuni 3 tööpäeva. Pikemast tarneajast teavitame Tellijat tellimisinfos esitatud kontaktidel. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine olenevalt sihtkohast 14 kalendripäeva jooksul.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

4.4. Pullover.ee e-pood ei vastuta kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Pullover.ee e-pood ei saanud mõjutada.
5. Tellimuse muutmine, tühistamine ja toodete tagastamine

5.1. Tellijal on õigus oma tellimust muuta või tühistada, saates viivitamatult Pullover.ee e-poe e-kirja aadressile info@pullover.ee  vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades telefonil +372 5628 5270. 

5.2. Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tarbija on mistahes füüsiline isik. Juriidilistele isikutele 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.


6. Vastutus ja vääramatu jõud

6.1. Pullover.ee e-pood vastutab Tellija ees ja Tellija vastutab Pullover OÜ ees teisele poolele Tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

6.2. Pullover.ee e-pood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Pullover OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Pullover OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

6.3. Pullover.ee e-pood ei kompenseeri Tellijale tarneaegade muutmise tagajärjena tekkinud kahjusid, kui Tellija on saanud tarneaja pikenemise teavituse ja sellega nõustunud, mis tähendab, et Tellija pole avaldanud soovi tellimusest loobuda tarneaja pikenemise tõttu.

7. Andmete kaitse ja töötlemise põhimõtted

7.1. Pullover.ee tagab Tellija andmete sh isikuandmete kaitsmise ja kasutamise seadustes ettenähtud korras. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja Privaatsustingimustes sätestatust on Pullover.ee-l Tellija nõusolekuta õigus töödelda andmeid (sh isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poe kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või müügilepingu täitmise tagamiseks.
8. Muud tingimused

8.1. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8.2. Tellija ja Pullover OÜ vahel seoses Pullover.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Tarbijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.


Mõnusat käsitöö nautimist meie lõngade seltsis!

Teie Pullover.ee